Seanínel

Něco o Seanínel :

- Prvními krůčky k focení  bylo půjčování si starého analogového kompaktního fotoaparátu jejích rodičů.Po desátém roce života začala svému bratru zabavovat digitální fotoaparát Canon Eos 400D.Od první třídy začala navštěvovat uměleckou základní školu, kde ovšem kresbě a malbě moc nedala a více se zdržovala u fotografických přístrojů a grafických programů.

- Jejím prvním metalovým koncertem bylo Rockové Chrlení, ale s foťákem koncertní akci navštívila až dva roky poté. Potom někdy vzala sebou na koncert i fotoaparát, avšak osudné to bylo v roce 2011 na koncertu Silent Stream of Godless Elegy, kde se seznámila s vedoucí serveru Photomusic.cz, od které dostala nabídku na fotoreportéra do již zmíněného serveru.No a pak to jednoduše nabralo obrátky a Seanínel se dostala k focení spousty hudebních akcí.

- Od roku 2013 fotí pro časopis Jiné Teritorium ( a někdy i píše) a také pro Fobiazine.

- Její láska k fotografii ji zavedla až k cestě odborného studia na SSUDSM, za což je střídavě vděčná a střídavě to proklíná.

Kromě fotografie se věnuje divadlu a oddechově muzice. Od roku 2009 do roku 2012 jezdila na výtvarné workshopy TTM, na kterých se zúčastnila tvorby pohybových výtvarných performance, jakožto lesní duch, nebo čínská palácová tanečnice, vypravěč o snech, dívka z obrazu Chagalla...  Nejvíc jí k srdci, ale přirostla činohra, kterou nesmírně ráda tvoří scénáristicky, ale i herecky. Její první počin byla divadelní balada Ondráš na motivy písniček Tomáše Kočka, ve které si zahrála roli Marišky. V současné době se chystá nová tvurčí inscenace, kterou prozradí časem.
 Hudba: Hraje na bicí, dříve pořád, momentálně když má čas, zvuk bubnů miluje, hrála ve dvou amatérských metalových kapelách, které za moc nestály, ale momentálně má svůj malý vysněný projekt, který pomalu buduje.